Decyzja o kupnie mieszkania jest jedną z ważniejszych życiowych decyzji i wiąże się z dużym wydatkiem. Dlatego warto ją dokładnie przeanalizować i przeszukać rynek nieruchomości nie tylko pod kątem najlepszej oferty cenowej, ale też dodatkowych korzyści. Firma TBV, lubelski deweloper o ugruntowanej pozycji, dba o to, by każdy klient dostał pakiet promocyjny na start i to bez żadnych negocjacji. Sprawdźmy zatem, co jeszcze możemy zyskać podpisując umowę deweloperską oprócz wymarzonego własnego M!

Kupuj taniej produkty do swojego nowego mieszkania!

Każdy klient, który zakupi lokal na jednej z inwestycji TBV, wraz z kluczami otrzymuje książeczkę rabatową na zakupy w sklepach takich jak: Leroy Merlin, Domosystem (dekoracja okien), Komfort (dywany, wykładziny, panele), Impero (łazienki), Bel-Pol (podłogi i drzwi), Enterpol (telewizja i internet). Można w ten sposób zaoszczędzić od 10 do 12% na materiałach wykończeniowych i dekoracyjnych do mieszkania lub podpisać korzystną umowę na telewizję czy internet. W kieszeni może zostać całkiem spora suma, biorąc pod uwagę wysokość wydatków związanych z wykończeniem lokalu od stanu deweloperskiego. Warunkiem są przemyślane i zaplanowane zakupy, bowiem rabat udzielany jest na jednorazowe transakcje w każdym z punktów sklepowych.

Zyskaj sympatycznego sąsiada i zgarnij gotówkę!

Powszechnie wiadomo, że nie ma lepszej reklamy niż rekomendacja znajomego. Zasada ta działa z powodzeniem w branży deweloperskiej, ponieważ dość często zdarza się, że przyjaciele czy rodzina chcą mieszkać blisko siebie. Wychodząc naprzeciw takiej potrzebie, firma TBV przygotowała wyjątkową promocję. Teraz każda osoba, która zakupiła mieszkanie na Osiedlu Regaty i poleci taką transakcję swojemu znajomemu, po jej realizacji, otrzyma 1000 zł. Dodatkowo przyprowadzony klient ma gwarantowany rabat na mieszkanie w wysokości 1%. Promocja nieprzypadkowo dotyczy Osiedla Regaty, inwestycji, która powstaje z myślą o osobach lubiących spędzać czas aktywnie, w gronie przyjaciół. To oferta dla amatorów sportów wodnych i rowerzystów, miłośników spacerów oraz tych, którzy kochają  grillować na świeżym powietrzu. Osiedle zlokalizowane jest  tej w części Lublina, która jest granicą, charakterystycznego dla dużego miasta, szybkiego stylu życia i rekreacyjnego, spokojnego południa,  skupionego w pobliżu Zalewu Zemborzyckiego.

Wygraj wycieczkę!

Często zdarza się tak, że osoby, które decydują się na zakup mieszkania muszą oszczędzać, na przykład rezygnując z wakacji. Wcale nie musi tak być! Kupując mieszkanie na Osiedlu Europejskim można wziąć udział w konkursie i wykazać się kreatywnością podając najciekawsze hasło reklamowe dla swojego osiedla, by wygrać minimum 5-dniową wycieczkę dla dwóch osób do jednej z europejskich stolic. Akcja promocyjna trwa od początku budowy Osiedla Europejskiego. Mieszkańcy etapu „Rzym”, którzy wygrali w konkursie, zwiedzili już stolicę Włoch, laureaci z „Londynu” spędzili wakacje w Anglii. Wyłoniony już został zwycięzca z etapu „ Budapeszt”, który jeszcze tego lata pojedzie się z rodziną na wakacje na Węgry. Ogłoszona została też kolejna edycja konkursu, tym razem dla osób, które kupują mieszkanie w najnowszym etapie „Lizbona”. A w ofercie pojawił się właśnie kolejny budynek (A11). Osiedle Europejskie to bezpieczna, nowoczesna i przyjazna rodzinom inwestycja, która od  roku 2013 rozbudowuje się w prężnie rozwijającej się w dzielnicy Felin. Jest bardzo dobrze skomunikowana z Centrum, a dodatkowo posiada własne zaplecze handlowo-usługowe. Doskonała lokalizacja oraz elegancki charakter zabudowy  sprawia, że jest to najlepsze miejsce do zamieszkania we wschodniej części miasta.

Regulaminy wszystkich akcji promocyjnych oraz szczegółowe informacje o inwestycjach dostępne są na stronie www.tbv.pl. Zachęcamy do kontaktu z działem sprzedaży TBV: tel. 81 533 55 44, ul. Pana Balcera 6B/U8, Lublin.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments