Zlot pojazdów PRL w Lublinie

0
252

W sobotę (23 lipca) i w niedzielę (24 lipca) na parkingu przed Outlet Center w Lublinie odbędzie się II Zlot Pojazdów PRL. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:00.

Podczas zlotu będziemy mogli wziąć udział między innymi w konkursach z nagrodami. Będzie też kino plenerowe, w którym zobaczymy liczne filmy z epoki PRL. Dodatkowo, pierwszego dnia imprezy będzie można obejrzeć wystawę IPN „Lubelski Lipiec ‘80”., a także wziąć udział w spacerze historycznym po terenie FSC.

W niedzielę zobaczymy między innymi wystawy kolekcjonerskie z epoki PRL. Będą na niej zaprezentowane różne pojazdy, od samochodów aż po motocykle, które pochodzą z lat 80. Dodatkowo, będzie można zwiedzić w ten dzień Stare Miasto z przewodnikiem.

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Program

Sobota (23 lipca)

Godz. 10:00 – 22:00: wystawa IPN “Lubelski Lipiec ’80”, konkursy z nagrodami, spacer historyczny po terenie FSC, kino plenerowe z epoki PRL

Niedziela (24 lipca)

Godz. 12:00 – 17:00: wystawy kolekcjonerskie z epoki PRL, spacer historyczny po terenie FSC, przejazd uczestników po terenie FSC, zwiedzanie Starego Miasta z przewodnikiem

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments