Zostały po niej sekrety (recenzja książki)

0
228

Sara Weston wychodzi do sklepu i… znika. Dlaczego samotna matka porzuciła swojego poparzonego syna? Odtąd siedemnastoletni Keith sam musi się zmagać z demonami przeszłości i bolesnymi sekretami, które zostawiła mu w spuściźnie. Jego jedyną rodziną jest teraz Maggie, której chłopak nienawidzi.

Keith otarł się o śmierć w pożarze, któremu winna była Maggie. To potworne przeżycie okaleczyło go fizycznie i emocjonalnie. Pozbawiony środków do życia, z bólem radzi sobie tylko dzięki bardzo silnym lekom. Jest odcięty od świata, przepełniony gniewem.

Dziewiętnastoletnia Maggie spędziła rok w więzieniu za spowodowanie pożaru, w którym zginęły trzy osoby, a wiele innych ucierpiało. Wraca do domu, ale wciąż dręczą ją wyrzuty sumienia. Znała Keitha od dziecka, był jej towarzyszem zabaw, a niedawno okazało się… że mają wspólnego ojca.
I właśnie ta dziewczyna jest teraz jedyną rodziną Keitha, jaka mu pozostała. Tak będzie, dopóki Sara nie wróci. Jeśli wróci…

Diane Chamberlain jest autorką powieści obyczajowych. Słynie z poruszania w swoich książkach ważnych społecznie problemów. Tak jest i tym razem. Polecamy!

Zostały po niej sekrety, Diane Chamberlain, Wydawnictwo Prószyński i S-ka.

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments