Do jutra (recenzja książki)

0
116

Jeffery Deaver jest autorem wielu bestsellerowych thrillerów. Zaliczany jest do grona najbardziej poczytnych i nagradzanych twórców kryminałów w USA, a światową sławę przyniósł mu zekranizowany „Kolekcjoner Kości”. „Do jutra” to drugi tom serii o Colterze Shawie, którą rozpoczęła „Gra w nigdy”.

Podczas pogoni za dwoma młodymi mężczyznami oskarżonymi o straszliwe przestępstwa, Colter Shaw natrafia na wskazówkę dotyczącą kolejnej tajemnicy. Aby ocalić życie młodej kobiety – a być może także innych osób – wyrusza na bezdroża stanu Waszyngton, by zbadać pewną sekretną organizację. Społeczność postawiła sobie za cel pocieszać pogrążonych w żałobie zmarłych. Jednak czy za fasadą nie kryje się niebezpieczny kult kierowany przez urzekającego, a zarazem bezwzględnego przywódcę?

Próbując poradzić sobie z ludźmi, którzy nie cofną się przed niczym, by ukryć swoje sekrety, Colter Shaw trafia na jeszcze jedną zagadkę – musi zlokalizować i odszyfrować wiadomość zostawioną mu przed laty przez ojca. Jej konsekwencje okażą się jeszcze straszniejsze, niż przewidywał.

Jeffery Deaver, Do jutra, Wydawnictwo Prószyński i S-ka.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments