Od soboty (6 czerwca) w Skende Shopping Lublin będzie można oglądać największą międzynarodową wystawę budowli z klocków Lego. Zobaczymy na niej między innymi figurki muzyków, postaci bajkowe i wyjątkową makietę z Króla Lwa.

Na wystawie zaprezentowane są figurki w skali 1:1, które przedstawiają znane postaci ze świata sportu, nauki, kultury, filmu i bajek. Ekspozycja ma swoją premierę w Lublinie. Najbardziej widowiskową rekonstrukcją z ponad 100 makiet jest 7-metrowy pojazd Batmana zbudowany z 900 tysięcy klocków. Batamobilowi towarzyszy wykonana w skali 1:1 figura inspirowana postacią Batmana.

Wystawa miała swoją premierę w Polsce w grudniu na Stadionie Narodowym w Warszawie. W Lublinie na ponad 2 tysiącach metrów kwadratowych możemy oglądać ponad 100 różnych makiet, na które składa się 5 milionów klocków. Wystawa do Lublina przyjechała 10 tirami. Oprócz wystawy z klocków możecie również zobaczyć wystawę 3D Trick Gallery.

Ceny biletów

Za bilet na jedną wystawę od poniedziałku do piątku zapłacicie 19 zł za osobę, natomiast za dwie wystawy 28,50 zł. Za bilet 2+2 i więcej zapłacicie 17 zł za osobę za jedną wystawę i 25,50 zł za dwie wystawy.

W sobotę, niedzielę i święta zapłacicie 21 zł za osobę za jedną wystawę oraz 31,50 zł za dwie osoby. Za bilet 2+2 i więcej zapłacicie 19 zł (jedna wystawa) i 28,50 zł za dwie wystawy.

Fot. Dominika Polonis

1Zobacz galerię zdjęć

Wczytaj kolejne zdjęcia

Z powrotem
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments