Przez całe wakacje Kino Perła serwuje seanse pod gołym niebem. Sierpniowe seanse są pełne horrorów, dramatów i komedii z nieprzewidywalnymi zwrotami akcji. Start po zmroku (ok godz. 21) w Browarze przy ul. Bernardyńskiej.

Środa (22.08): „La La Land”. Musical, którego akcja rozgrywa się w Los Angeles. Pianista jazzowy zakochuje się w początkującej aktorce.

Czwartek (23.08): „The Florida Project”. Bajkowy dramat opowiadający o historii sześcioletniej Moonee i jej mamy, które chcą ułożyć sobie życie w tanim motelu obok najszczęśliwszego miejsca na świecie – Disneylandu.

Piątek (24.08): „Zombie SS 2”. Bohater, który przeżył atak nazistowskich zombie budzi się w szpitalu i dowiaduje się, że przyszyto mu rękę jednego z nich.

Sobota (25.08): „Jesteś bogiem”. Biografia o trzech przyjaciołach Magiku, Rahimie i Fokusie z Paktofoniki, który nie podejrzewają jak ich muzyka zmienia oblicze polskiego hip-hopu.

Niedziela (26.08): „Boska Florence”. Film o kobiecie, która mimo fatalnego głosu marzy o karierze śpiewaczki operowej. Mimo przeciwności brnie do celu.

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments