Każdy ma swój pomysł i upodobania związane z ćwiczeniami. Jedni lubią ćwiczyć rano, inni wieczorem, niektórzy nawet w nocy. Szczególnie tych ostatnich ucieszy informacja o otwarciu dwóch nowych całodobowych siłowni w Lublinie.

Już w październiku będzie można korzystać z nowej siłowni pod szyldem City Fit w Centrum Handlowym Lublin Plaza. Znajdzie się ona na drugim piętrze galerii.

Klub sportowy czynny całą dobę zaoferuje zainteresowanym nowy sprzęt sportowy, grupowe zajęcia fitness i fontanny z filtrowana wodą. Wejście będzie możliwe po zeskanowaniu odcisku palca. Do dyspozycji członków klubu będą różne strefy aktywności i zajęć grupowych. Dodatkowo siłownia oferuje kilka rodzajów umów, które obowiązują dobę, 3 dni, miesiąc i rok.

To już druga lokalizacja całodobowego klubu sportowego CityFit w naszym mieście. Pierwsza znajduje się przy Spółdzielczości Pracy 26 od ponad 3 lat.

Druga całodobowa siłownia powstanie w Tatary Parku Handlowym przy ul. Mełgiewskiej. Właścicielem jest polska sieć klubów fitness Just GYM. Wejście odbywa się na podobnych zasadach jak w CityFit, czyli zeskanowaniu odcisku palca. Jest to wygodne rozwiązanie, które nie wymaga od nas noszenia w portfelu dodatkowych kart wstępu.

Siłownie Just GYM podzielone są na różne strefy, w których znajdziemy urządzenia do ćwiczeń izolowanych, strefę cardio, treningu funkcjonalnego czy wolnych ciężarów. Siłownia oferuje też zajęcia fitness o różnej intensywności. Będzie możliwość kupienia karnetów dobowych, tygodniowych, miesięcznych, półrocznych i rocznych.

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
blondediana-sport Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
diana-sport
Gość

Świetna sprawa. Szczególnie dla osób takich jak ja, które niestety w ciągu dnia nie mają czasu na siłownię.

blonde
Gość
blonde

Szkoda,ze na Czubach nie ma porządnej całodobowej siłowni z prawdziwego zdarzenia….