Kolacja z Krzysztofem Cugowskim, płyta Piotra Cugowskiego, wycieczka do Kazimierza Dolnego, a także zwiedzanie Sejmu – między innymi to można wylicytować w ramach aukcji charytatywnych tegorocznej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

30. Finał WOŚP zaplanowany jest na niedzielę (30 stycznia). W tym roku, orkiestra zagra dla okulistyki dziecięcej, aby zapewnić najwyższe standardy diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Wydarzenia finałowe odbędą się w Lublinie w Centrum Kultury, a na ulicach będzie można spotkać wielu wolontariuszy, którzy będą zbierać na ten cel fundusze.

Wspomóc WOŚP można nie tylko poprzez datki do puszki, ale również licytując. Krzysztof Cugowski na WOŚP przekazuje kolację w Świeradowie. Kolacja odbędzie się w Krasicki Hotel Resort & SPA. Natomiast Piotr Cugowski, wokalista, przekazuje swoją płytę „Piotr Cugowski 40”. Płyta jest z autografem artysty.

Kabaret Ani Mru Mru przekazuje bombkę z podpisami członków kabaretu i plakat kabaretu również z autografami.

Lubelska Federacja Bardów w najbliższym czasie przekaże na licytacje kubki z autografami grupy, a także płyty. – Będzie jeszcze wiele innych gadżetów, które są obecnie w naszym sklepiku internetowym – informuje Jan Kondrak, wokalista.

W akcję włączają się też politycy i samorządowcy z Lublina. Poseł Michał Krawczyk, przekazuje spędzenie dnia w Sejmie i spacer sejmowymi korytarzami, których nie pokazują telewizyjne kamery. Na koniec dnia poseł zaprasza na obiad do sejmowej restauracji, a także oferuje sejmowe gadżety. Zwiedzić Sejm możecie również z poseł Martą Wcisło, która taką wycieczkę przekazuje na licytację. Dodatkowo, poznacie przedstawicieli Prezydium Sejmu, zjecie obiad w restauracji sejmowej i zrobicie sobie wspólne selfie na sejmowych schodach. Zwycięzca otrzyma również gadżety sejmowe oraz Konstytucję z podpisem przedstawiciela Prezydium Sejmu. Poseł Joanna Mucha na licytację przekazuje na wspólne zwiedzanie Kazimierza Dolnego nad Wisłą. Zwycięzcom licytacji zapewniony zostanie nocleg.

Anna Augustyniak, społecznik i samorządowiec wraz z dziergaczkami z grupy Dziergamy Sercem na licytację WOŚP przekazuje ręcznie dziergane chusty i serwetki. Cena wywoławcza serwetek wynosi 10 zł, a chusty 20 zł.

Wszystkie przedmioty można licytować na stronie Allegro, wpisując: 30. Finał – Przejrzyj na oczy!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments