Cugowscy: Koniec rodzinnego projektu (zdjęcia)

0
924

Sobotnim koncertem Krzysztof Cugowscy i jego synowie: Piotr i Wojtek zakończyli 3-letnią muzyczną współpracę. Teraz senior rodu będzie koncertował ze swoim zespołem.

„Dziękujemy. Za ten czas, który z nami spędziliście, za energię, wspólne koncerty i dopingowanie naszemu, rodzinnemu projektowi. Dziękujemy też za dzisiejszy, niezwykły finał. Do zobaczenia w całej Polsce, choć od tej pory będziemy Was odwiedzać oddzielnie” – czytamy na oficjalnym profilu Krzysztofa Cugowskiego.

Cugowski to gwiazda polskiej sceny, współzałożyciel i wokalista zespołu Budka Suflera. Po zakończeniu działalności grupy, w 2015 roku ze swoimi synami stworzył projekt Cugowscy. Razem nagrali płytę „Zaklęty krąg”. W międzyczasie artysta pracował nad utworzeniem swojego zespołu, z którym będzie teraz koncertował.

W składzie grupy znaleźli się muzycy: Jacek Królik, Robert Kubiszyn, Tomasz Kałwak i Cezary Konrad. Będą grać zarówno przeboje Budki Suflera, jak i solowe utwory artysty. Już szykują się na przyszłoroczną trasę koncertową z okazji 50-lecia pracy artystycznej Krzysztofa Cugowskiego.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments