W sobotę (29 października) w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie o godzinie 13:00 zobaczymy Funny Balls Show. Będzie to międzynarodowe widowisko, które całkowicie będzie składać się z balonów.

Agencja koncertowa „Pan Koncert” zaprasza na międzynarodowe widowisko dla dużych i małych „Funny Balls Show”, w którym spełniają się najpiękniejsze sny. Tu dzieją się rzeczy niezwykłe, a radość nie schodzi z dziecięcych twarzy. Funny Balls Show to bajeczne widowisko teatralne, w którym zobaczycie ponad 3 000 balonów w wyjątkowych kolorach i niespotykanych dotąd kształtach.

W bajecznym świecie czekają na Was przygody króla Szarla, księżniczki Szarlotty, latającego smoka i jego niezwykłych przyjaciół. Olbrzymi balonowy zamek, a za nim wodospad wykonany z kilkudziesięciu błękitnych baloników i gigantyczne balony z niespodzianką w środku, które w towarzystwie zabawnych mimów i szalonych klaunów, wirują w rytm muzyki na scenie. Będą oryginalne postaci, cyrkowe triki i sztuczki, akrobaci na piłkach, ale też interaktywne zabawy, w które angażowana jest widownia.

Czas trwania spektaklu to 70 minut. Dzieci do 2,5 roku życia nie potrzebują biletu. Siedzą one na kolanach rodzica.

Bilety możecie nabyć tutaj

Fot. Materiały prasowe organizatorów

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments