#Jemydlaniny to nowa akcja pomocy dla Niny Słupskiej, która zmaga się z SMA i potrzebuje najdroższego leku świata. Teraz Ninie pomóc można nie tylko biorąc udział w licytacji przedmiotów, ale również zamawiając jedzenie z lubelskich restauracji. Część dochodu z zamówień zostanie przekazana do zbiórki funduszy.

Zamówić jedzenie można między innymi z restauracji Mojo. Tam otrzymacie rabat 10% na zamówienie, z którego dochód przeznaczony będzie dla Niny.

Nina Słupska cierpi na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni. Jest to choroba genetyczna, która nieleczona prowadzi do niepełnosprawności. Dziewczynka potrzebuje najdroższego leku świata. Jej rodzice nie ustają w staraniach, by zdobyć 9,5 mln zł, bo taki jest jego koszt. Wspierają ich znani i lubiani artyści z Lublina, ale i całej Polski.

Więcej o Ninie przeczytasz tutaj

W akcję dla Niny włączyła się również Restauracja Mandragora, Bombardino Trattoria Gęsia, Bombardino Aperitivo Narutowicza, Bombardino Botanik, Matsu Sushi Matsu Wok, Viva La Pizza, Studnia, Szwejk Lublin, Padbar Lublin, Plackarnia i Sweet Baker.

Jak pomóc Ninie?

Zamawiając jedzenie w ramach akcji #jemydlaniny z lubelskich lokali

Licytując przedmioty w grupie Nineczka Kropeczka SMA – licytacje

Zbierając korki i wrzucając je do serca znajdującego się na placu Teatralnym przed CSK

Wpłacając dowolną kwotę na zbiórce fundacji Siepomaga

Wpłacając dowolną darowiznę bezpośrednio na konto bankowe fundacji: Fundacja Siepomaga, Pl. Władysława Andersa 3, 61-894 Poznań, nr konta 89 2490 0005 0000 4530 6240 7892 Tytułem: 25098 Nina Słupska darowizna

Fot. Dominika Polonis/Archwium

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments