Klaps! 50 twarzy Greya. Spektakl w CSK z gwiazdami

0
729

Magdalena Lamparska, Mateusz Damięcki i Marta Walesiak – to ich zobaczymy w spektaklu pt. „Klaps! 50 twarzy Greya”, w którym możecie wziąć udział w poniedziałek (9 marca) w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Początek o godzinie 19.

Spektakl przygotował Teatr Polonia. Został on wyreżyserowany przez Johna Weisgerber’a. „Klaps! 50 twarzy Greya” to komedia, która wzbogacona została o „Kabaret” Boba Fossa i przeboje Enrique Iglesiasa. W roli głównej zobaczymy Mateusza Damięckiego, który wcieli się w rolę tajemniczego amanta o niekonwencjonalnych upodobaniach erotycznych. Sztuka nawiązująca do “Pięćdziesięciu twarzy Greya” E. L. James.

Sztuka opowiada o początkującej pisarce E.B. Janet, która wysyła na weekendowy wyjazd męża i dzieci, by w tym czasie napisać książkę, która nie tylko podejmie temat erotycznych relacji i pragnień kobiet oraz mężczyzn, ale też będzie sprzedażowym hitem. Na scenie spotykają się więc autorka i kreowane przez nią postaci, prowadząc dialog na temat przebiegu akcji, charakteru bohaterów, ich zachowań i motywacji.

Magdalena Lamparska to polska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. Ukończyła II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Słupsku. Jest absolwentką Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie.

Mateusz Damięcki to polski aktor teatralny, filmowy, telewizyjny i dubbingowy. Pochodzi ze znanej, wielopokoleniowej rodziny aktorskiej, z przedwojennymi tradycjami. Marta Walesiak to ukończyła studia na Wydziale Aktorskim PWSFTviT w Łodzi w 2002 roku. Jest również aktorką Teatru Syrena w Warszawie.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments