W piątek (6 września) w Studio im. Budki Suflera w Radiu Lublin usłyszymy wyjątkowych lubelskich artystów. Momot Orkiestra, Natalia Wilk i Tomasz Korpanty – to oni wykonają najpopularniejsze utwory z różnych dekad.

– Będzie przepiękna muzyka okresu dwudziestolecia międzywojennego, znane utwory polskie, jak i niezwykle taneczne latynoskie rytmy. Zaśpiewam wspólnie z Tomkiem Korpantym. A nad całym koncertem dyrygencką pałeczkę trzyma Tomasz Momot i to właśnie razem z jego wspaniałą orkiestrą Tomasz Momot Orkiestra wykonamy bardzo energetyczny koncert. Będzie petarda! – zaprasza wokalistka Natalia Wilk.

Tomasz Momot Orkiestra to jeden z nielicznych big-bandów jazzowych w Polsce. Zespół składa się z polskich muzyków sesyjnych i koncertuje od 2006 roku. Bezpłatne wejściówki na koncert możecie zdobyć m.in. na stronie wydarzenia na FB.

O artystach

Tomasz Momot – polski muzyk jazzowy, doktor sztuk muzycznych, pianista, kompozytor,
aranżer, dyrygent, pracownik naukowo-dydaktyczny oraz producent muzyczny. Pełni on również rolę dyrygenta.

Natalia Wilk – wokalistka, trenerka wokalna, absolwentka kierunku jazz i muzyka estradowa. Obecnie pracuje nad swoją debiutancką, solową płytą.

Tomasz Korpanty – wokalista, autor tekstów i muzyki oraz producent muzyczny i wydawca. Na przestrzeni kilku dziesięciu lat swojej pracy artystycznej współpracował między innymi z Varius Manx, Andrzejem Piasecznym oraz Wiesławem Pieregorólką. Obecnie, jest wokalistą lubelskiego zespołu De Mono.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments