Teatr Muzyczny w Lublinie zaprasza na Trzy Razy Piaf

0
475

Teatr Muzyczny zaprasza na wyjątkowy spektakl. 6 marca o godzinie 18 i 7 marca o godzinie 17 odbędzie się spektakl muzyczny Trzy razy Piaf opowiedziany piosenkami Edith Piaf w reżyserii znanego aktora Artura Barcisia.

W artystkę wcielają się trzy aktorki, które reprezentują trzy fazy burzliwego życia francuskiej piosenkarki (Piaf kolejno Młoda, Zakochana i Zmęczona). Poprzez nastrój budowany kolejnymi tekstami w polskich tłumaczeniach Marcina Sosnowskiego, Andrzeja Ozgi, Hanny Szczerkowskiej, Jerzego Menela i Wojciecha Młynarskiego oraz oprawą dźwiękowo-wizualną, scena przerodzi się w jedną z francuskich kawiarni, wśród zgiełku których rozwijała się kariera jednaj z najbardziej wyrazistych postaci francuskiej i światowej kultury. W rolach kolejnych wcieleń Edith Piaf zobaczymy Anitę Kostyńską, Ewę Kowieską oraz Patrycję Zywert-Szypkę.
Koncert będzie grany przy zapełnieniu widowni w 50 procentach. Każdy z uczestników ma obowiązek zasłaniać usta i nos maseczką ochronną, a także dezynfekcji dłoni przed wejściem na salę.

Bilety dostaniecie w cenie 80 zł i 90 zł.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments