W piątek (28 października) w Kinie CSK możemy wziąć udział w Halloween. Będziemy mogli zobaczyć nie tylko popularny horror, ale też sprawdzić swoją wiedzę na temat horrorów. Początek wydarzenia o godzinie 19:00.

Czy masz na półkach więcej figurek z „Martwego Zła” niż jesteś gotów się przyznać? Czy Freddie Kruger regularnie gości w Twoich snach? Czy ilość zombie w poszczególnych filmach Romero znasz na pamięć? Jeśli na te pytania odpowiedziałeś tak to musisz odwiedzić kino CSK w Halloween. Zbierz maksymalnie 3-osobowe drużyny i zmierzcie się z pytaniami, które przygotowała dla Was ekipa audycji Kino w Eterze. Do wygrania nagrody rzeczowe i wejściówki do Kina CSK.

Czym jest filmowy pub quiz, tylko nie w pubie, lecz w Kinie CSK? Filmowy quiz to gra drużynowa, której celem jest sprawdzenie kinowej wiedzy. Zadaniem graczy jest odpowiedzenie na różnorodne pytania w kategoriach takich jak kalambury obrazkowe, muzyka filmowa, cytaty czy plakaty filmowe. Wygrywa drużyna z najwyższą liczbą punktów.

Po quizie zobaczymy absolutny triumf horroru. Film „X” to oryginalny, przyprawiający o dreszcze i pełen zwrotów akcji horror od studia A24, które dało nam m.in. „Dziedzictwo. Hereditary” i „Midsommar. W biały dzień”. Mistrzowski horror Ti Westa o młodych filmowcach, którzy w domu na odludziu muszą zmierzyć się z ekscentrycznymi gospodarzami i z przerażającymi wydarzeniami, których nie było w scenariuszu. W rolach głównych: Mia Goth („Suspiria”, „Nimfomanka”) i Jenna Ortega („Krzyk”).

Bilety możecie nabyć w cenie 12 zł (bilet ulgowy) i 15 zł (bilet normalny) w kasie CSK bądź online.

Program

Piątek (28 października)

Godz. 19:00 – Filmowy Pub Quiz Kina w Eterze

Godz. 20:00 – „X” – pokaz filmu

Fot. Materiały prasowe

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments