W środę (12 października) w Centrum Spotkania Kultur o godzinie 16:30 będziemy mogli wziąć udział w podsumowaniu sezonu żużlowego. I to nie byle jakiego sezonu, bo Motor Lublin po raz pierwszy w historii klubu został Drużynowym Mistrzem Polski.

W poniedziałek (10.10) o godzinę 20:00 ruszy sprzedaż biletów na Podsumowanie Sezonu 2022 w Centrum Spotkania Kultur. Cały dochód z biletów będzie przekazany na zbiórkę charytatywną Emilki z Lublina. Spotkanie będzie okazją, aby zdobyć autografy zawodników, a także podziękować im za walkę w każdym meczu. Kibice będą mogli się również pożegnać wtedy z zawodnikami, którzy w przyszłym sezonie będą reprezentować barwy innych klubów żużlowych.

– Osoby, które nie dadzą rady kupić biletu lub są w stanie pojawić się później serdecznie zapraszamy na plac Teatralny przed CSK oraz do foyer na 1. piętrze. Nasi zawodnicy chcą się spotkać z wszystkimi – czytamy na Facebooku Motoru Lublin.

Motor Lublin złoty medal DMP zdobył po raz pierwszy w historii klubu. Rok temu, lubelskie Koziołki zostały wicemistrzami, a dwa lata temu awansowały do play-offów.

Bilety są do nabycia w cenie 20 zł.

Fot. Dominika Polonis/archiwum

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments