Każdy ogród to podróż przez czas, kolory, dorastanie. W samym sercu Lubelszczyzny, nieopodal Janowca, na miłośników natury czekają Magiczne Ogrody. Miejsce, w którym łatwo się zauroczyć i do którego chce się wracać. To Rodzinny Park Tematyczny, który powstał w oparciu o oryginalną baśniową historię.

Na poniższych zdjęciach możecie zobaczyć niektóre z wielu atrakcji, które tam na Was czekają.

Sensoryka to proces odbierania i przetwarzania wszystkiego, co dociera do mózgu przez zmysły i podstawa harmonijnego rozwoju każdego dziecka. Magiczne Ogrody stymulują zmysły odpowiednią ilością doznań, głównie dzięki naturalnym elementom scenografii (drewno, ziemia, metal, kamień, woda).

Kwiaty to w ogrodzie rzecz naturalna. W Magicznych Ogrodach można spotkać hortensje, róże Kordesa oraz budleje. Prym wiodą tulipany, na zdjęciu dzieło jednego z nielicznych na świecie hodowców, pana Romana Szymańskiego „Magiczne Ogrody”.

Drzewa to niezwykła, obfitująca we wrażenia kraina w trzech wymiarach – „w chmurach” (Mosty w koronach Drzew), na ziemi (Scena w Drzewach) i pod ziemią. W ciemnych podziemnych krainach, w korzeniach Drzew, można odkryć siłę swojej odwagi.

Bulwiakowa kuchnia to przestronna drewniana chata pełna wszystkiego, co potrzebne do kreatywnej zabawy z piaskiem pod okiem Bulwiaków. Można tu stworzyć zamki lub pączki z piasku lub porozmawiać o uprawie dyń i marchewek, a także poczuć szacunek do cieżkiej pracy Bulwiaków.

Miejsca odpoczynku, których jest na terenie Magicznych Ogrodów bez liku, dają szansę na relaks, zatrzymanie się i rozmowę oraz zwiedzanie parku w swoim tempie.

Wszędobylskie Mordole to grupa wesołych i psotnych włochaczy, które uwielbiają bawić i przytulać się z gośćmi Magicznych Ogrodów.

Krasnoludzki Gród to miejsce, w którym mieszkają i trenują dzielni wojownicy. Można tu znaleźć napędzaną siłą mięśni karuzelę, nietuzinkowe huśtawki i Krasnoludzką Wieżę Prób.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments