Bezpłatne warsztaty „Know Hau” w Strefie Psa Skende

0
395

Skende rusza z serią bezpłatnych warsztatów skierowanych do właścicieli czworonogów. Każdy, kto zapisze się na zajęcia, będzie mógł ćwiczyć i bawić się ze swoim pupilem pod okiem specjalistów. Na chętnych czeka m.in.: dog fitness, warsztaty z przywołania psów, pierwszej pomocy oraz pogadanki z behawiorystą. Spotkania odbywają się do końca sierpnia.

Warsztaty przeprowadzane są w Strefie Psa, która znajduje się na terenach zielonych za pumptrackiem. To specjalna przestrzeń do bezpiecznej zabawy i treningów, którą Skende stworzyło z myślą o mieszkańcach Lublina i ich czworonożnych przyjaciołach. Strefa otwarta jest codziennie. Na co dzień można tam bezpłatnie skorzystać z profesjonalnego toru przeszkód dla psów i wspólnie bawić się ze swoim pupilem.

W ramach warsztatów „Know Hau” 3 i 10 lipca w Strefie Psa odbędą się zajęcia pod nazwą „Co lubią psy?” czyli warsztaty, dla dzieci, które chcą wiedzieć, jak bezpiecznie bawić się
z czworonożnym przyjacielem. To idealne zajęcia dla dzieci, które nie mają czworonogów lub tych, które już niebawem będą gościły w swoim domu nowego przyjaciela.

10 lipca odbędą się zajęcia z przywołania, na których właściciele nauczą się, jak wytrenować psa, aby reagował na ich komendy. 17 lipca uczestnicy wspólnie ze swoimi czworonogami będą mogli wziąć udział w specjalnym treningu fitness, a 24 lipca porozmawiać z behawiorystą o wychowaniu szczeniaków.

Właściciele, którzy chcą dowiedzieć się, jak wzmocnić psy lękowe będą mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę na spotkaniu 7 sierpnia. Z kolei miłośnikom aktywnego spędzania czasu, do gustu przypadną zajęcia 14 sierpnia, na których razem z psem pokonają specjalny tor przeszkód, sprawdzając swoją zwinność. 21 sierpnia ponownie będzie można spotkać się z behawiorystą i poznać tajniki udanych spacerów. Dodatkowo, odbędą się też zajęcia praktyczne z udzielania pierwszej pomocy czworonogom (termin w trakcie potwierdzania).

Warsztaty są bezpłatne, jednak obowiązują zapisy. Miejsce na spotkanie można zarezerwować tutaj. W formularzu co dwa tygodnie będą pojawiały się kolejne dwa warsztaty zgodnie z harmonogramem. Liczba miejsc jest ograniczona.

Mając na uwadze bezpieczeństwo czworonogów oraz jakość prowadzonych szkoleń, zajęcia będą prowadzone w kameralnych grupach. Dzięki temu trener będzie mógł przeznaczyć odpowiednią ilość czasu na każdego z uczestników.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments