Po Sąsiedzku – to sześć unikalnych przestrzeni, które od początku lipca można odwiedzać na terenie sklepu IKEA w Lublinie i centrum handlowego SKENDE Shopping przy al. Spółdzielczości Pracy 86-88.

Warsztatownia, Czas Na Przerwę, Strefa Babska, Strefa Męska oraz Sąsiedzki Skwer i Plac Zabaw to sześć wyjątkowych miejsc, które pod wspólnym szyldem Po Sąsiedzku oferują różne kreatywne formy spędzenia wolnego czasu. Warsztaty, inspirujące spotkania, a nawet lekcje rysunku i języka szwedzkiego to tylko niektóre z wielu atrakcji, jakie czekają na mieszkańców Lublina.

Plac Zabaw

Wspólnie z centrum handlowym SKENDE Shopping udało nam się stworzyć unikalne, kreatywne przestrzenie, w których każdy może spędzić czas tak, jak lubi najbardziej, biorąc udział w różnorodnych warsztatach i spotkaniach lub po prostu relaksując się przy dobrej kawie i książce.

Czas na Przerwę

Niektóre aktywności będą nawiązywać do tych, które znamy z IKEA Po Sąsiedzku, ale pojawią się też zupełnie inne, równie wyjątkowe. – Mamy nadzieję, że Po Sąsiedzku stanie się ulubionym miejscem spotkań mieszkańców Lublina, które z przyjemnością będą odwiedzać – mówi Monika Kosińska, dyrektor sklepu IKEA w Lublinie.

Nowe miejsca działające pod wspólnym szyldem Po Sąsiedzku oferują różnorodne, kreatywne formy spędzenia wolnego czasu.

Warsztatownia

Podczas cyklicznych zajęć w Warsztatowni na pierwszym piętrze w restauracji IKEA będzie można nauczyć się m.in. jak samodzielnie zaprojektować swój wymarzony pokój lub nadać drugie życie przedmiotom codziennego użytku. Miłośnicy majsterkowania będą mogli tu również wziąć udział w warsztatach Ikea Hacks i dowiedzieć się, jak z mebli IKEA stworzyć coś zupełnie nowego według własnego pomysłu. Z myślą o osobach, które chcą się zrelaksować w wygodnym fotelu, przy dobrej książce, powstał wyjątkowy kącik – Czas na Przerwę. Można tu nie tylko odpocząć, ale też nauczyć się języka szwedzkiego lub zagrać w gry planszowe.

Warsztatownia

Ale to nie wszystkie atrakcje, jakie znajdziemy w Po Sąsiedzku. Na terenie centrum handlowego SKENDE Shopping powstały dwie dodatkowe wyjątkowe przestrzenie. Strefa Babska to miejsce stworzone z myślą o kobietach, które będą chciały chwilę zrelaksować się między zakupami przy dobrej kawie. W kameralnej atmosferze mogą nie tylko spotkać się w gronie przyjaciółek, ale też zapoznać z najnowszymi trendami w modzie i makijażu, wymienić doświadczeniami i wziąć udział w pasjonujących spotkaniach ze znanymi lubelskimi blogerkami. Obok strefy dla kobiet oczywiście nie mogło zabraknąć również miejsca stworzonego z myślą o mężczyznach. W specjalnie zaaranżowanej Strefie Męskiej czeka na nich kolekcja motoryzacyjnych magazynów, ulubione kanały sportowe w TV, a nawet stół do gry w piłkarzyki.

Strefa Babska

– Cieszymy się, że wspólnie z IKEA udało nam się zaproponować coś unikalnego, czego nie było jeszcze do tej pory w Lublinie. Już po pierwszym dniu możemy stwierdzić, że Strefa Męska okazała się przysłowiowym „strzałem w dziesiątkę” i wzbudziła ogromne zainteresowanie – podkreśla Jacek Garbaczewski, dyrektor SKENDE Shopping.

Strefa Męska
Strefa Męska

Poza tym na wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku czekają kreatywne strefy zabaw na świeżym powietrzu. Przed wejściem do centrum handlowego SKENDE Shopping dzieci mogą skorzystać ze specjalnie przygotowanego Placu Zabaw z huśtawkami, zjeżdżalniami i ślizgawkami. Z kolei fani miejskich sportów powinni koniecznie odwiedzić Sąsiedzki Skwer, a w nim siłownię na świeżym powietrzu, skatepark oraz jedyny w Lublinie pumptrack, na którym dzieci i młodzież mogą doskonalić jazdę na rowerze.

Plac Zabaw
Sąsiedzki Skwer

Dodatkowe informacje na temat Po Sąsiedzku oraz szczegółowy harmonogram warsztatów i spotkań dostępne są na stronie: www.skendeshopping.pl oraz IKEA.pl/Lublin w zakładce Aktualności.

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments