Jubileusz Golec uOrkiestry w Lublinie

0
429

Potrafią zagrać wszystko, ale… na szczęście grają to, co chcą! – zapewniają organizatorzy. 20-lecie działalności muzycznej artyści z zespołu Golec uOrkiestra będą świętować również w Lublinie.

25 maja o godz. 19 w hali Globus usłyszymy takie hity Lornetka, Pędzą Konie, Pieniądze To Nie Wszystko, Crazy Is My Life czy Ściernisco. Jednak to nie jedyne atrakcje. Bohaterowie wieczoru szykują dla widzów wiele świeżych niespodzianek, które będą doskonały zwieńczeniem ich 20 lat na scenie.

Golec uOrkiestra zaczynając karierę postanowili sprawdzić, czy tradycyjne góralskie rytmy będą współgrały z muzyką pop. Początki wdrażania w życie ich pomysłu nie były łatwe. Muzycy nie zrazili się jednak odrzuceniem przez opolskie jury ich obecnie flagowego kawałka „Ściernisco” i do dziś ich przebojowe kawałki zagrzewają do zabawy.

Jubileuszowy koncert grupy Golec uOrkiestra będzie zwieńczeniem ich 20-letniej folk-popowej pracy muzycznej. Dostarczy rozrywki i emocji związanych ze świętowaniem wspólnych doznań muzycznych muzyków z widzami.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments