Każdy z nas potrzebuje chwili relaksu, by odpocząć od codziennych obowiązków. Nie zawsze potrafimy zapewnić sobie i bliskim atrakcyjne rozrywki. Wolny czas warto spędzić w LaserCity w Lublinie.

LaserCity to wyjątkowe miejsce w centrum Lublina, w którym można zorganizować integracyjne spotkania, indywidualną zabawę z przyjaciółmi, czy nietuzinkową rodzinną rozrywkę. Zabawa w tym miejscu jest przeznaczona dla osób od 7 do 99 roku życia, zarówno dla pań, jak i panów.

Laserowe bitwy

W tym miejscu przeniesiecie świat gier do realnego świata. Tu poczujecie się jak bohaterowie ulubionych filmów i zaznacie wielkich emocji.

W LaserCity znajdziemy m.in. laserowy paintball, w który gra się tak samo jak w ten klasyczny. Różnica polega na braku śladów po farbie.

– Nasza arena do laserowego paintball’a to 300 mkw. labiryntu. Składa się on z sieci ścieżek, dróżek i zakamarków. Stworzyliśmy arenę, która jest ciekawa i bezpieczna. Nie znajdziemy po drodze niebezpiecznych przeszkód – tłumaczy Tomasz Jurowicz, właściciel LaserCity. – Arena podzielona jest na strefy zieloną i czerwoną. Zarówno jedna, jak i druga drużyna, mają swoje greenpointy. W nich można np. gromadzić się, by ustalić strategie gry.

Na środku w strefie neutralnej znajduje się mina, która z częstotliwością co dwie minuty wybucha, jednocześnie delikatnie przeszkadzając w grze. Cała gra odbywa się w półmroku, w świetle migających lamp, laserów. – To pozwala utrzymać odpowiednią atmosferę gry. By wzmocnić filmowy efekt, podczas rozgrywki puszczany jest dym oraz głośna muzyka – podkreśla Tomasz Jurowicz.

Najpierw rozgrywka, potem grill

Niektórzy uważają, że nie ma nic lepszego niż standardowa wersja tej gry, dlatego dla żądnych mocniejszej rozrywki zapewniony jest klasyczny paintball.

Na specjalnie zabezpieczonym terenie gracze mają wiele elementów, które świetnie sprawdzają się podczas gry. Jednym z takich elementów jest radiowóz policyjny, który jeszcze przed kilkoma laty służył mundurowym. Z tarasu widokowego można oglądać rozgrywki grających w paintball.

– Dodatkowo podczas zabawy w klasyczny paintball można korzystać z lokalu socjalnego. Posiadamy również grilla, więc po starciach na arenie, można usiąść przy nim, zjeść i porozmawiać o pełnych emocji rozgrywkach. Na naszej arenie znajdują się ambony, na które można się wdrapać i strzelać z nich jak snajper – opisuje założyciel Centrum LaserCity.

Strzelnica

Po zmaganiach na polu bitwy, w tym samym miejscu można też postrzelać do celu na strzelnicy. Strzelnica ASG ćwiczy celność, czujność oraz pewną rękę. Do dyspozycji jest sprzęt przeznaczony do nauki strzelania do celu. Są to repliki broni krótkich.

– Podstawową zasadą jest posiadanie okularów, które uczestnicy dostają. W tym miejscu trzeba zachować wszelkie środki ostrożności, ponieważ mamy do czynienia z repliką broni. Dlatego panuje tu bezwzględny nakaz posiadania okularów ochronnych. Istotne jest również słuchanie instruktora obsługującego strzelnice. Osoby, które chcą pooglądać zmagania innych na strzelnicy, mają taką możliwość w oddzielonej strefie – wyjaśnia właściciel tego miejsca.

Fot. LaserCity

Zostań saperem

SaperBox to rozrywka, która może być świetnym narzędziem do budowania więzi między pracownikami firmy. Jest to również dobre rozwiązanie na niespodziankę urodzinową bliskiej osoby, która lubi poczuć dreszczyk emocji.

W LaserCity można znaleźć walizkę, którą należy rozbroić w określonym czasie. Podczas rozbrajania walizki, potrzebne jest wielkie skupienie oraz precyzja.

– Używając SaperBox trzeba pokazać swoje zdolności matematyczne, geograficzne, językowe. Jest to zabawa dla wszystkich. Ale nikt nie jest w stanie oszukać Saperbox, bo przy każdej takiej próbie, urządzenie odbiera nam określony czas – opowiada Tomasz Jurowicz.

Nowości

Niebawem, bo podczas ferii zimowych w LaserCity, znajdziemy kolejną atrakcję. Będzie to laserowy labirynt – Laser Maze. Ta interaktywna gra, pozwoli nam się poczuć niczym bohater filmu „Więzień Labiryntu” czy „Mission Impossible”.

Fot. LaserCity

Pokonując siatkę wiązek laserowych, trzeba pokonać trasę – do wyboru są trzy poziomy trudności, które uczestnik zabawy wybiera sam. W tej grze oszukiwanie jest niemożliwe, dlatego że każde przerwanie wiązki lasera jest sygnalizowane i punkty zostają odejmowane.

LaserCity zaprasza również na półkolonie dla dzieci w wieku 7-12 lat. Czeka na nich masa ciekawych i bezpiecznych atrakcji. Podczas półkolonii organizatorzy zapewniają wyżywienie, a także gwarantują opiekę wykwalifikowanej kadry. Pierwszy turnus trwa od 13 do 17 stycznia 2020 r., a drugi od 20 do 24 stycznia 2020 roku.

Dla każdego

Każdy na swój sposób przeżywa emocje, które towarzyszą podczas pobytu w LaserCity. Zdrowa rywalizacja, współpraca i wspaniały humor – to tylko niektóre emocje, które zapewnia wyjątkowe miejsce, jakim jest LaserCity.

Fot. LaserCity

Więcej informacji na www.lasercity.pl

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments