Wraca akcja #JedziemyDalej łączy nas krew, która powstała we współpracy Speedway Motoru Lublin oraz Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie. Od poniedziałku (23 maja) do środy (25 maja), a także w piątek (27 maja) kibice mogą oddać krew, a w zamian za to otrzymać bilet na mecz żużlowy.

Bilety na domowe mecze Motoru Lublin rozchodzą się jak świeże bułeczki. Dlatego też RCKiK w Lublinie wychodzi ponownie z propozycją do kibiców czarnego sportu, aby w zamian za oddanie krwi otrzymali oni bilet na mecz na domowe spotkanie Koziołków z Betard Spartą Wrocław. Mecz zostanie rozegrany przy Z5 w niedzielę (5 czerwca).

Zasady są proste. Do zdobycia będzie 200 wejściówek na mecz. Krew można oddawać w Siedzibie Głównej RCKiK w Lublinie, a na chętnych będzie czekać po 50 wejściówek na każdy dzień. Podczas wizyty w siedzibie należy podać hasło #jedziemydalejlaczynaskrew, aby otrzymać bilet.

Podczas dotychczasowej współpracy udało się pobrać prawie tonę krwi. To pokazuje jak ogromne przełożenie na wsparcie ratowania ludzkiego życia ma współpraca Centrum Krwiodawstwa i Motoru Lublin. Każda kropla krwi ma znaczenie, a kibice i sympatycy czarnego sportu pokazali, że oprócz zamiłowania do żużla mają ogromne, otwarte serca i chcą się tą otwartością dzielić z innymi.

Krew można oddawać w godzinach otwarcia centrum, czyli w poniedziałek (23 maja) od godziny 7:30 do 13:30, we wtorek (24 maja) od godziny 7:00 do 17:00, w środę (25 maja) od godziny 7:00 do 13:30, a także w piątek (27 maja) od godziny 7:00 do 13:30.

Fot. Dominika Polonis/Archiwum

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments