Akademia Piłkarska Motor Lublin oraz SKML Motorowcy zapraszają na Festyn sportowy „Piłkarskie Podwórko”, który odbędzie się w sobotę 27 maja na obiektach Lubelskiej Akademii Futbolu przy ul. Przeskok 3.

Adresatami wydarzenia są dzieci w wieku 6-13 lat, które w wyniku działań wojennych w Ukrainie znalazły się w Lublinie. Sama impreza miała będzie formę festynu sportowo-rekreacyjnego, którego głównymi atrakcjami będą zajęcia sportowe ukierunkowane na piłkę nożną, przeprowadzone przez trenerów Akademii Piłkarskiej Motor Lublin, animacje organizowane przez Stowarzyszenie Kibiców Motoru Lublin Motorowcy oraz udział w meczu II ligi: Motor Lublin — Zagłębie II Lubin, który odbędzie się na Arenie Lublin w tym samym dniu o godz. 17:00.

— Wiemy, że wiele dzieci z Ukrainy, które w wyniku działań wojennych znalazły się w Lublinie, interesuje się piłką nożną i chcieliśmy stworzyć im okazję do spędzenia czasu wolnego na sportowo – mówi Jakub Łacek, prezes Stowarzyszenia Kibiców Motoru Lublin Motorowcy. – Wspólnie z Akademią Piłkarską Motoru Lublin przygotowaliśmy dla nich Festyn sportowy pełen wrażeń, od możliwości rozegrania turnieju piłkarskiego pod opieką trenerów Akademii, przez zabawy na dmuchańcach, gry sprawnościowe oraz poczęstunek. Dodatkową atrakcją będzie udział w meczu Motoru Lublin rozgrywanym tego dnia na Arenie Lublin.

Informacje o Festynie:
Termin  Sobota, 27 maja 2023
Adres  Boiska Lubelskiej Akademii Futbolu, ul. Przeskok 3, Lublin

Harmonogram imprezy:

godz. 10:00  rejestracja uczestników, odebranie upominków (LAF, ul. Przeskok 3)
godz. 10:30
  start zajęć sportowych grupa I
godz. 11:00
  grill oraz zabawa na dmuchańcach
godz. 12:00
  start zajęć sportowych grupa II
godz. 14:00
  zakończenie festynu
godz. 17:00
  mecz Motor Lublin Zagłębie II Lubin (Arena Lublin, ul. Stadionowa 1)

Aby dziecko mogło wziąć udział w zajęciach oraz meczu Motoru na Arenie Lublin konieczna jest rejestracja, której dokonać można pod poniższym linkiem:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeJKzeZeSYTngzMOIEeE1VGF9og2aGbkd1rnArCU7qmhgZojQ/viewform

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments