Spektakle dla dzieci, dla dorosłych i musicale – Teatr Muzyczny w Lublinie prezentuje repertuar wydarzeń na styczeń 2020 roku.

Kot w Butach

8, 9 i 22 stycznia, godz.10:00

Bilety możecie nabyć w cenie od 40 do 50 zł.

Kot w Butach to przedstawienie dla dzieci przygotowane na podstawie bajki Jana Brzechwy. Jednak Jerzy Turowicz, autor scenariusza i jednocześnie reżyser, wprowadził do spektaklu również nowe postaci. Publiczność będzie więc mogła śledzić nieznane dotąd historie o najsłynniejszym kocie i jego Panu Janku. Muzykę do przedstawienia napisał Janusz Baca. Choreografię ułożyła Izabela Krupka. W sceniczną akcję może włączać się publiczność, dla której realizatorzy przewidzieli nagrody za odpowiedzi na zagadki różnych bajkowych postaci.

Kozucha Kłamczucha – gościnnie

13 i 20 stycznia, godz. 11:00

Bilety dostaniecie w cenach od 30 do 35 zł.

Spektakl opowiada historię gospodyni, która mieszkała w małej chatce ze swoim psem Hałaskiem, kotem Mruczkiem i Kozuchą, którą kupiła na jarmarku. Gospodyni miała dobre serce, więc przygarnęła do swego domu sierotkę Zazulkę i cieszyła się, że będzie miała pomoc w gospodarskich pracach. Zazulka bardzo się starała sprostać wymaganiom Gospodyni, lecz Kozucha wymyślała coraz to nowsze figle.

Spektakl jest dowcipną, osadzona w realiach dawnego Lublina opowieścią z morałem i jest odpowiedni dla widzów w każdym wieku.

Od Opola do San Remo

17 i 18 stycznia, godz. 18:00

Bilety kupicie w cenach od 70 do 90 zł.

“Od Opola do San Remo” to musical, w którym znajdziecie przekrój hitów wykonywanych przez znani i do dziś uwielbianych artystów takich jak: Maryla Rodowicz, Ewa Demarczyk, Anna Jantar, Anna German, Danuta Rinn, Jerzy Połomski, Andrzej Rosiewicz, Piotr Szczepanik, Dalida, Romina Power & Al Bano, Demis Roussos, Drupi, zespoły 2 plus 1 czy Boney M.

Baron Cygański

24 i 25 stycznia, godz. 18:00

Bilety możecie kupić w cenach od 70 do 90 zł.

“Baron Cygański” to historia pięknej cyganki – Saffi i jej miłości do węgierskiego szlachcica-Barinkaya, która stała się inspiracją dla wielu melodii oraz malowniczych scenerii. Cygański żywioł przeplata się tu z wiedeńską elegancją, humor z refleksją, wielkie sceny zbiorowe z nastrojowymi ariami i duetami a muzyka J.Straussa nie wymaga rekomendacji. Akcja spektaklu rozgrywa się na pograniczu węgiersko-tureckim w połowie XVIII w. i znajduje swój finał w Wiedniu. W spektaklu udział bierze 100 wykonawców, między innymi: soliści, chór, balet i orkiestra.

Czas trwania spektaklu: ok. 2 godziny 45 minut, z dwiema przerwami.

WinyLOVE STORY – Muzyczne hity z czasów wielkiej płyty

31 stycznia, godz. 18:00

Bilety dostaniecie w cenie od 70 do 90 zł

WinyLOVE Story – Muzyczne hity z czasów wielkiej płyty to widowisko muzyczne połączone z Jubileuszem 40 lecia pracy artystycznej kompozytora, aranżera, muzyka i piosenkarza – Janusza Bacy. Osadzone jest w czasach big-beatu, potańcówek i miłości do muzyki. To podróż w czasie do okresu Wielkiej Płyty – nie tylko tej konstrukcyjnej, ale przede wszystkim tej winylowej – będącej materialnym symbolem pięknego okresu w rozwoju polskiej muzyki rozrywkowej.

Fot. Materiały Organizatora

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments