Przed nami Sprawunki – Targi Wyjątkowych Rzeczy! To już 6. edycja wydarzenia organizowanego przez Warsztaty Kultury w Lublinie. Przy Grodzkiej 7 już 17 grudnia znajdziecie unikatowe przedmioty, wykonane przez najbardziej kreatywnych twórców oraz twórczynie rękodzieła z Lublina i nie tylko.

Biżuteria, ceramika, odzież, dodatki, kosmetyki, zabawki, a nawet dzieła sztuki kupione na Sprawunkach mogą stać się niezapomnianymi prezentami pod choinkę dla najbliższych. Właśnie ruszył nabór wystawców.

– Do udziału w wydarzeniu w charakterze wystawców zapraszamy wszystkich kreatywnych – twórców i twórczynie, projektantów i projektantki, rzemieślników i rzemieślniczki, artystów i artystki – każdego, kto stoi za powstaniem unikatowych przedmiotów. Wszystko, co może stać się bożonarodzeniowym prezentem, będzie mile widziane. Choć wydarzenie ma miejsce w Lublinie, serdecznie zapraszamy wystawców z całej Polski. Chcemy, aby Sprawunki były miejscem spotkania kreatywnych z całego kraju – podkreśla Paulina Skipirzepa-Kamińska z Warsztatów Kultury.

To już szósta zimowa edycja Sprawunków. Wydarzenie zyskało stałą publiczność, a mieszkańcy Lublina, którzy cenią sobie rękodzieło, czekają z zakupem prezentów pod choinkę właśnie na Sprawunki. Warsztaty Kultury zapewniają wyjątkową oprawę i klimat wydarzenia w przepięknej kamienicy, usytuowanej w samym sercu Starego Miasta w Lublinie.

W tym roku w ramach programu Sprawunków zostaną zorganizowane także wydarzenia towarzyszące, takie jak warsztaty ozdób choinkowych, rodzinna sesja fotograficzna w klimacie świątecznym czy animacje dla dzieci.

Jak zostać wystawcą Sprawunków?

Liczba miejsc dla wystawców jest ograniczona. Na chętnych organizatorzy czekają do 15 listopada 2023 r. Zgłoszenia przyjmowane są za pomocą formularza online umieszczonego na stronie warsztatykultury.pl, gdzie dostępny jest także szczegółowy regulamin wydarzenia.

Fot. Katarzyna Anna Kubiak/ Warsztaty Kultury w Lublinie

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments