W weekend (6 i 7 marca) galeria handlowa Vivo!Lublin świętować będzie kolejne urodziny. Z tej okazji przez dwa dni czekają na nas liczne atrakcje, a wśród nich casting do tegorocznej edycji kampanii reklamowej „Stylowy Lubelak”.

Wszyscy chętni, będą mogli zaprezentować się przed obiektywem profesjonalnego fotografa i opowiedzieć o swoich pasjach. Ci, którzy okażą się najbardziej Stylowymi Lubelakami zostaną ambasadorami centrum handlowego.

W castingu będziecie mogli wziąć udział w piątek i w sobotę (6-7 marca) od godziny 12 do 19. W tym pierwszym dniu w ramach imprezy galerię odwiedzą m.in. blogerzy BO4GO, czyli Bohdan i Gosia. To właśnie oni będą zachęcać Was do tego, by wziąć udział w tegorocznej akcji. Zwycięzcy castingu wezmą udział w kampanii wizerunkowej obiektu, na którą składają się między innymi bilbordy i plakaty rozwieszone po całym mieście.

Urodzinowa akcja jest skierowana do osób, które mają własny styl, potrafią się bawić modą i są otwarte na nowe wyzwania. Najważniejsze jest jednak, by wyróżniać się z tłumu i mieć w sobie coś oryginalnego. Zdjęcia wykona fotograf Łukasz Pęcak, który jest znany z sesji dla polskich, jak i tych światowych marek.

W kampanii dużą rolę odgrywa samo miasto. Te najpiękniejsze miejsca z Lublina zostaną uwzględnione na licznych grafikach. Nadchodząca akcja pokaże również mieszkańców na tle najważniejszych dla nich samych obiektów kulturalnych miasta.

Na parterze zostanie przygotowany specjalny punkt rejestracyjny oraz scena, na której będą prezentowali się kandydaci. Dla zwycięzców castingu przewidziano również karty podarunkowe o wartości 500 zł na zakupy w VIVO!Lublin.

– Lublin pełen jest ciekawych osób z fascynującą historią i pasjami, potrafiących doskonale bawić się modą, zachowując przy tym naturalność i własny styl. Pokazały to poprzednie edycje kampanii reklamowej. Wiemy, że takich osób jest dużo więcej, a nasza oryginalna akcja została ciepło przyjęta w mieście. Stąd właśnie pomysł, aby kontynuować stylowe poszukiwania i również w tym roku chcielibyśmy współpracować z barwnymi, oryginalnymi ludźmi, którzy zostaną naszymi ambasadorami – mówi Małgorzata Daca-Gardynik, dyrektor VIVO! Lublin.

Cały program urodzin Vivo przeczytacie tutaj

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments