Bestia w reżyserii Doroty Abbe. Premiera w Teatrze Andersena

0
86

Teatr Andersena zaprasza na spektakl przeznaczony dla młodzieży od 14 roku życia. „Nowa” zmienia szkołę i wkracza w nieznane jej środowisko. Żeby przełknąć zastaną rzeczywistość, wymyśla świat z filmu, z amerykańskiego musicalu dla nastolatków. Są zmagania z samym/ą sobą, są miłosne historie, groza i śmiech. Są dramaty i jest happy end. Są musicalowe hity i efektowne układy taneczne.

W Teatrze Andersena w Lublinie zobaczymy prawdziwy, multimedialny musical dla młodzieży. Dynamiczna akcja, wartkie dialogi, muzyka, którą będziesz pamiętać długo po wyjściu
z teatru. Co dzieje się, kiedy muzyka cichnie, a maski opadają? Co kryją pod nimi nastoletni bohaterowie? Kim jest tytułowa „Bestia”?

High School Musical był najczęściej oglądanym filmem 2006 roku w Disney Channel, gromadząc przed telewizorami 7.7 mln widzów w czasie premiery w USA.

Premiera już 13 kwietnia o godz. 17 w Teatrze Andersena. Spektakl zobaczymy jeszcze 14 kwietnia o godz. 17, 16-19 kwietnia o godz. 9.30 i 11, 20 kwietnia o godz. 16, 21 kwietnia o godz. 12 oraz 23-24 kwietnia o godz. 9.30 i 11.30.

OBSADA: Bartosz Siwek, Bożena Dragun, Kacper Kubiec, Łukasz Staniewski, Daniel Lasecki, Adam Organista, Kinga Matusiak-Lasecka, Matylda Matuszak, Natalia Sacharczuk, Yaroslava Yevdokymenko i Konrad Biel.

Rezerwacje i ceny biletów:

Bilety indywidualne oraz specjalne (dla osób z orzeczoną niepełnosprawnością i ich opiekunów) na spektakle weekendowe można kupić w serwisie Bilety24 oraz w kasie teatru, natomiast na spektakle w ciągu tygodnia tylko w kasie teatru.

https://www.bilety24.pl/teatr/1062-bestia-104492?id=583796

Bilety grupowe* na spektakle wymagają wcześniejszej rezerwacji mailowej lub telefonicznej
w Dziale Organizacji Widowni i obowiązują tylko od wtorku do piątku. Zakupu biletów grupowych można dokonać przed spektaklem w kasie teatru lub przelewem.

Cena za bilet grupowy (min. 10 osób) – 35 zł od osoby/ 25 os. z niepełnosprawnością. Cena dla opiekuna grupy (1 osoba na 10 dzieci) – 1 zł.

Źródło: Teatr Andersena w Lublinie

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments