ESKA Odwołuje Zimę 2019 w Tajlandii! – za nami kolejna edycja akcji, którą zorganizowało Radio ESKA. Laureaci zabawy spędzili wakacje marzeń w Tajlandii w towarzystwie prezenterów ESKI oraz Michała Szpaka, Natalii Szroeder, a także influencerki Veroniki Bielik. Podczas wyjazdu poranny program Radia ESKA był realizowany w całości wprost z azjatyckich tropików.

Akcja odbyła się w tym roku pod hasłem „Obudź marzenia o słońcu”. Uczestnicy akcji zostali wyłonieni spośród słuchaczy Radia ESKA w loteriach i konkursach. W ostatnim tygodniu lutego 34 szczęśliwców wsiadło do samolotu, by polecieć na Tajlandię.

Spędzili wyjątkowy tydzień w towarzystwie ekipy Radia ESKA i gwiazd. Gośćmi specjalnymi wyjazdu byli Natalia Szroeder, Michał Szpak i Veronika Bielik. Wśród przedstawicieli Radia ESKA znaleźli się m.in. Krzysztof „Jankes” Jankowski, Kamila „Kama” Ryciak, Filip „Rudanacja” Antonowicz i Ola Kot.

Fot. Radio ESKA (2)

Na uczestników wyprawy czekało wiele atrakcji, m.in. uczyli się tajskiego boksu, czy wybrali nna wyjątkową wyspę Jamesa Bonda. Gorącą atmosferę rajskich wakacji mogli poczuć też wszyscy słuchacze Radia ESKA, gdyż przez tydzień wszystkie programy poranne były nadawane na żywo z Tajlandii. Relacje możecie też zobaczyć w serwisie internetowym, na Facebooku i Youtube.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments