Julia Jargiło ma 14 lat i pochodzi z Krzemienia Pierwszego obok Janowa Lubelskiego. W piątek (10 lipca) młoda wokalistka zaprezentowała swój debiutancki singiel. „Summertime” mogliśmy usłyszeć między innymi na YouTubie artystki.

– Piosenka “Summertime” powstała bardzo spontanicznie i opowiada o wspaniałych wakacyjnych chwilach i zachęca do pójścia na plażę. Agnieszka Wiechnik napisała tekst oraz muzykę wraz ze znanym producentem MAVOOI z Madery. Wspólnie stwierdziliśmy, że przyda się coś wesołego i pozytywnego na wakacje, aby zapomnieć o aktualnej sytuacji, która dzieje się na świecie – tłumaczy Julia Jargiło.

Wokalistka utwór stworzyła w studiu Rafała Koniecznego. Już tydzień po jego nagraniu zaczęła pracować nad teledyskiem. – Teledysk nagrywaliśmy nad zalewem w Janowie Lubelskim. Odpowiada za niego Rafał Pop, a za piękny make up i stylizacje Eliza Pieńkoś. Po nagraniu piosenki, zainteresowała się nią wytwórnia My Music – wspomina wokalistka.

Chociaż Julia na swoim koncie ma już jeden utwór „Zaczaruj serca”, został on nagrany bez teledysku i wsparcia wytwórni. Dlatego też Summertime uważa za swój muzyczny debiut.

– Cały mój sukces zawdzięczam rodzicom, którzy zawsze mnie wspierali w moich poczynaniach i nigdy nie przestawali we mnie wierzyć. Dziękuję także mojej nauczycielce śpiewu Agnieszce Wiechnik, która pomogła mi rozwinąć skrzydła i dalej spełniać moje marzenia – mówi zaaferowana. – Mam nadzieję, że moja piosenka Summertime przypadnie wszystkim do gustu i zachęci do świetnej zabawy na plaży! – podsumowuje.

Fot. Materiały wokalistki

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments