Do 1 października potrwa zbiórka na najdroższy lek świata dla Niny Słupskiej zmagającej się z SMA. Malutką dziewczynkę wspierają nie tylko artyści i ludzie w całej Polsce, ale również żużlowcy, którzy przekazują cenne gadżety na licytację.

– Zostało nam prawie 2 miliony zł do uzbierania i 2 kilogramy czasu. Mamy jednak nadzieję, że o wiele szybciej zbierzemy na ten lek wszystkie potrzebne fundusze niż do 1 października – wyjaśnia Tomasz Słupski, tata Niny.

Licytacje

Wspomóc Ninkę można między innymi poprzez licytacje przedmiotów na grupie na Facebooku pod nazwą Nineczka Kropeczka SMA – Licytacje albo na Allegro. W tym momencie jest bardzo dużo wyjątkowych gadżetów. Mamy medal Bartka Zmarzlika za indywidualne mistrzostwo świata, koszulkę z meczu koszykówki, który odbył się w 1997 roku w Lublinie – wylicza tata dziewczynki.

Wśród przedmiotów, które można wylicytować są również książki z autografem Taia Woffindena, zawodnika Betard Sparty Wrocław, bluzy żużlowe i koszulki różnych klubów żużlowych. – Mamy koszulki nie tylko Motoru, ale i Sparty, Gdańska, ale też gadżety od klubu Wilki Krosno. Dodatkowo mamy też przejażdżkę sportowym samochodem KIA – wymienia Tomasz Słupski.

Jak jeszcze wspomóc Ninę?

Cały czas zbierane są również nakrętki dla Ninki. – Można je wrzucać albo do serca przed Centrum Spotkania Kultur albo przy ulicy Lawinowej 1 – zachęca pan Tomasz. – Każda złotówka albo nakrętka mają ogromne znaczenie, są na wagę zdrowia – zaznacza.

Link do zbiórki znajdziecie tutaj 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments