Trwa rekrutacja na studia na lubelskie uczelnie. Dokumenty w dalszym ciągu możecie złożyć na Politechnikę Lubelską, KUL czy WSEI. Sprawdźcie, do kiedy trwa rekrutacja i na jakie kierunki zostały jeszcze wolne miejsca.

Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie

Na UMCS trzecia lista kandydatów przyjętych na studia zostanie ogłoszona 27 sierpnia. – W związku z wprowadzeniem zdalnej formy przyjmowania wymaganych dokumentów, kandydaci zakwalifikowani na studia zobowiązani są do przesłania dokumentów, w postaci skanów kserokopii świadectwa maturalnego oraz skanu podania o przyjęcie na studia poświadczonych klauzulą “za zgodność z oryginałem” oraz czytelnym podpisem kandydata na studia. Skany dokumentów powinny być wysłane ze skrzynek pocztowych kandydatów o adresach takich samych jak wskazane w IRK, oddzielnie dla każdego z kierunków, na który kandydat dokonał rejestracji i chce dokonać wpisu na studia – informuje Aneta Adamska, rzecznik prasowy UMCS.

UMCS daje możliwość kształcenia na blisko 80 kierunkach i ponad 250 specjalnościach, na 11 Wydziałach w Lublinie i Wydziale Zamiejscowym w Puławach. – Kierunki, na które trwa aktualnie rejestracja to: (studia I stopnia stacjonarne) Biologia, Europeistyka, Filozofia, International Relations, Kreatywność społeczna, Socjologia, Tourism Management i Zarządzanie w politykach publicznych – dodaje Adamska.

Politechnika Lubelska

Na 7 kierunkach studiów stacjonarnych I stopnia nabór został zakończony. Są to: architektura, informatyka, finanse i rachunkowość, inżynieria logistyki, marketing i komunikacja rynkowa, zarządzanie, mechatronika.

– Na pozostałych 15 kierunkach rekrutacja została przedłużona do 4 września. Są to: budownictwo, elektrotechnika, inżynieria multimediów, inżynierskie zastosowania informatyki w elektrotechnice, transport, mechanika i budowa maszyn, inżynieria biomedyczna, robotyzacja procesów wytwórczych, zarządzanie i inżynieria produkcji, inżynieria odnawialnych źródeł energii, inżynieria środowiska, edukacja techniczno-informatyczna, inżynieria i analiza danych, inżynieria bezpieczeństwa i matematyka – tłumaczy Iwona Czajkowska-Deneka, rzecznik prasowy Politechniki Lubelskiej.

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie

Na Uniwersytecie Przyrodniczym rekrutacja została zakończona 19 sierpnia.

Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Na Uniwersytecie Medyczym rekrutacja na studia jednolite magisterskie i na studia I stopnia trwa do 4 września. To właśnie w ten dzień zostanie opublikowana 4 lista kwalifikacyjna. Natomiast na studia stacjonarne II stopnia na kierunki: biomedycyna, dietetyka, elektroradiologia, kosmetologia, pielęgniarstwo, położnictwo i zdrowie publiczne rekrutacja trwa od 7 do 17 września. Ogłoszenie pierwszej listy kwalifikacyjnej nastąpi 22 września.

Katolicki Uniwersytet Lubelski

Na KUL możecie się rejestrować do 15 września (Teologiczne Studium Licencjackie). Na studia podyplomowe możecie się zapisać do 15 października, a do Szkoły Doktorskiej do 10 września. Na studia w języku angielskim rekrutacja trwa do 10 października.

Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie

W Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji rekrutacja na studia wyższe i podyplomowe trwa do 30 września. – Uczelnia prowadzi nabór na wszystkie kierunki dostępne w ofercie. Aktualnie obowiązuje zniżka – 10%. Do oferty wróciła specjalizacja Kryminologia – informuje Magdalena Surmacz, kierownik marketingu WSPA.

Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie

Na WSEI rekrutacja trwa do 31 sierpnia, lecz zostanie prawdopodobnie przedłużona, o czym na bieżąco poinformujemy – poinformowano nas na uczelni.

Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza w Lublinie

W Wyższej Szkole Społeczno-Przyrodniczej w Lublinie rekrutacja trwa do 15 września.

Fot. Dominika Polonis

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments