W piątek (14 sierpnia) Motor Lublin zmierzy się z Fogo Unią Leszno. Mecz rozpocznie się o godzinie 20:30 i będzie kolejnym domowym spotkaniem naszych zawodników w sezonie 2020. Zgodnie z nowym rozporządzeniem w meczu może wziąć udział tylu kibiców, ilu odpowiada 50 proc. objętości stadionu. Sprawdźcie, jak zdobyć bilety na piątkowy mecz.

W nawiązaniu do obowiązującego rozporządzenia, sprzedaż biletów na najbliższy mecz Motor Lublin – Fogo Unia Leszno będzie odbywała się wyłącznie internetowo, za pośrednictwem operatora Eventim.pl i rozpocznie się w czwartek (13 sierpnia) o godz. 20.00. Jedna osoba będzie mogła zakupić maksymalnie 2 bilety.

W sprzedaży znajdą się jedynie bilety normalne w cenie 50 zł, bez możliwości wyboru biletu ulgowego oraz dziecięcego. W związku z epidemią klub ma jedynie 4 miejsca dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Takie osoby proszone są o kontakt mailowy na adres: niepelnosprawni@eventim.pl celem uzyskania potwierdzenia wejścia na mecz. Pod uwagę będą brane maile wysłane od 13 sierpnia od godziny 20.

Zakup biletu łączy się z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie wizerunku w relacjach zdjęciowych i filmowych z wydarzenia oraz jest zaświadczeniem, iż osoba dokonująca zakupu oraz uczestnicząca w meczu jest świadoma zagrożenia epidemicznego.

Fot. Dominika Polonis/Archiwum

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments