Decydująca runda. Najnowsza powieść Evy Minge (recenzja książki)

0
88

To już trzecia część powieści Evy Minge, jednej z najbardziej znanych na świecie polskich projektantek mody. Po debiutanckiej powieści „Gra w ludzi”, która w 2022 roku podbiła listy bestsellerów, rok później ukazała się druga część – „Furtka do piekła”.

Każdy koniec jest początkiem czegoś nowego. Po akcji na Syberii Anna próbuje zorganizować sobie życie wraz z rodziną u boku Małgorzaty. Stany depresyjne mijają, wraca poczucie bezpieczeństwa, ale choć sprawy układają się idealnie, Anna zaczyna mieć wrażenie zamknięcia w złotej klatce. Jej dyskomfort potęguje odkrycie, iż Setha śledzi każdy jej krok. Była policjantka podejmuje więc decyzję o powrocie do Polski. Nie wytrwa w niej długo – ulegnie prośbom Sethy, by jeszcze raz wziąć udział w grze w ludzi i pomóc międzynarodowym służbom złapać jej najważniejszego organizatora. Bogactwo, modeling, prostytucja i handel ludźmi – dziewczyna ponownie wkracza w taki świat.

Jak zakończy się „Decydująca runda” i kto będzie triumfował w tej grze? Komu Anna powinna zaufać? Czy będzie to Bruno? Odpowiedzi znajdziecie w najnowszej powieści Evy Minge.

Eva Minge, Decydująca runda, Wydawnictwo Prószyński i S-ka.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments