Chonabibe Festiwal, określany przez wielu najbardziej klimatycznym festiwalem w Polsce, odbędzie się 17-18 sierpnia w Parku Miejskim w Opolu Lubelskim.

Dotychczas podczas imprezy wystąpili tacy artyści jak Tede, Grubson, Jamal, Małpa czy chociażby O.S.T.R. W tym roku również nie zabraknie czołowych gwiazd sceny hip-hopowej. Usłyszmy między innymi Sokoła, Stasiaka, Włodiego, Żabsona, Otsochodzi i Skubasa.

Ideą Festiwalu jest nie tylko integracja w ramach wspólnej muzycznej sceny, ale i spędzenie razem czasu. Dlatego nowością będzie Drift Trike, czyli trzykołowy pojazd do zjazdów downhill. Będziecie mogli również pojeździć na wrotkach uliczkami parku miejskiego, zagrać turniej koszykówki pod patronatem TBV Start Lublin, czy też wziąć udział w otwartym treningu amerykańskiego football’u z Tytanami Lublin.

Bilety do nabycia na chonabibe.pl w cenie od 59 do 89 złotych. Bilet podstawowy zawiera dostęp do niestrzeżonego pola namiotowego, bez dostępu do łazienek. Można wybrać dodatkowy pakiet z udogodnieniami takimi jak “strzeżone pole namiotowe” czy “dostęp do pryszniców i sanitariatów”. Te bilety są już droższe, bo do każdego pakietu doliczane jest 20 złotych.

Fot. Łukasz Sokołowski

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments