Letnie Brzmienia. Ralph Kamiński wystąpi w Lublinie

0
341

W czwartek (11 sierpnia) o godzinie 20:00 w Browarze Perła przy ul. Bernardyńskiej w Lublinie wystąpi Ralph Kamiński. Koncert odbędzie się w ramach cyklu Letnie Brzmienia.

Ralph Kaminski to wokalista, autor tekstów, kompozytor, producent muzyczny oraz reżyser teledysków. Tworzy autorską muzykę, którą trudno zaszufladkować i sklasyfikować. Jest absolwentem wokalistyki Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku. Studiował też na Codarts University for the Arts w Rotterdamie. Zadebiutował w 2016 roku albumem „Morze”, który zapewnił mu miejsca na scenach największych polski festiwali muzycznych. Jego druga płyta „Młodość”, ukazała się w 2019 r. i otrzymała nominację do nagrody Fryderyk w kategorii Album Roku Alternatywa, a sam Ralph nominowany został w kategorii Producent Muzyczny Roku.

W 2021 roku wydał album „Kora”, którym składa hołd twórczości Kory i grupy Maanam. Jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród i wyróżnień: Grand Prix festiwalu CARPATHIA 2011 czy głównej nagrody na Międzynarodowym Kampusie Artystycznym FAMA 2013. W 2019 r. Ralph Kaminski zdobył Grand Prix Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki Złotego Tukana oraz Tukana Publiczności podczas 40. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. W 2020 r. otrzymał „Nagrodę Artystyczną Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego” oraz tytuł „Mężczyzny roku” polskiego wydania magazynu „Glamour”. Laureat Paszportu Polityki w kategorii Muzyka popularna.

Bilety możecie nabyć w cenie: 99 i 119 zł na stronie letniebrzmienia.pl. Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Letnie Brzmienia to ogólnopolski, wakacyjny cykl ponad 100 koncertów na świeżym powietrzu, w 13 miastach, z 22 najpopularniejszymi artystami. Trasa koncertowa trwa całe wakacje. Koncerty odbywają się będą w Gdańsku, Lublinie, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Rzeszowie, Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy, Katowicach, Bielsku-Białej, Krakowie oraz Gorzowie Wielkopolskim.

Letnie Brzmienia w Lublinie – co jeszcze nas czeka

19 sierpnia, godz. 20:00 – Sobel
20 sierpnia, godz. 20:00 – Daria Zawiałow
28 sierpnia, godz. 20:00 – Artur Rojek

Wydarzenie odbywa się pod naszym patronatem.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments