„Pozytywni” w Lublinie. Spektakl z gwiazdami w Centrum Kongresowym UP

0
501

Odczuwasz lęk? Szukasz szczęścia? A może pragniesz akceptacji? Z tymi problemami w szalonej opowieści zmierzą się największe gwiazdy polskiej sceny, które już w piątek, 17 stycznia przyjadą Lublina. Dwukrotnie wystąpią na scenie Centrum Kongresowego Uniwersytetu Przyrodniczego.

„Pozytywni” to spektakl opowiadający o tolerancji, akceptacji i poszukiwaniu szczęścia. Akcja rozgrywa się w gabinecie terapeutycznym, a śmieszny, a chwilami nawet wzruszający klimat wprowadzą prawdziwe gwiazdy: Magdalena Boczarska, Grażyna Wolszczak, Olga Bołądź, Janusz Chabior i Łukasz Simlat.

Ewa jest wybitną psychoterapeutką. Piękna, bogata, ciesząca się uznaniem, ma szczęśliwą rodzinę, udane życie i wydaje się, że wszystko jest piękne i idealne. Podczas akcji poznajemy jej pacjentów: Michała – geja, rolnika spod Mławy, Annę – arystokratkę, która odkrywa swoje – bynajmniej niearystokratyczne! – korzenie oraz Jana, męża i ojca dwójki dzieci, który od dawna czuje się kobietą. Jaki będzie rezultat serii spotkań terapeutycznych? Niech pozostanie tajemnicą.

Pozytywni Cezarego Harasimowicza to opowieść, która w przystępny, czasami wręcz zabawny sposób, dotyka naszych największych traum i lęków, która rozprawia się ze stereotypami, a do tego – co warto podkreślić – pozwala widzowi zanurzyć się w przedstawieniu, bo problemy o których ono opowiada tak naprawdę dotyczą każdego z nas.

Dwa spektakle „Pozytywnych” zostaną zagrane w piątkowy wieczór, 17 stycznia 2020 roku o godzinie 18 i 20.15. Śledźcie nasz profil facebookowy, gdzie już niedługo do wygrania będą bilety na wydarzenia.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments