Mery Spolsky wystąpi w Chatce Żaka

0
176

W sobotę (27 listopada) w Chatce Żaka zagra Mery Spolsky. Artystka zaprasza lubelską publiczność na Live Act, który rozpocznie się o godzinie 20:30.

W czerwcu artystka wydała książkę „Jestem Marysia i chyba się zabiję dzisiaj” i skradła serca tysięcy czytelników. Teraz Mery Spolsky odsłania kolejne karty i zaprasza publiczność na wyjątkowy Live Act.

Wykreowana przez artystkę bohaterka Marysia schodzi z zadrukowanych stron książki prosto na scenę, żeby na żywo opowiedzieć o samoakceptacji, śmierci, grubym brzuchu i miłości. Podczas koncertu zajrzycie do jej świata, w którym nic nie jest tylko czarne i białe – absurd i abstrakcja mieszają się z prozą życia, a satyra ze smutkiem i tęsknotą.

– Chciałabym Was zaprosić do szalonego i czarno-białego świata Marysi, w którym nic nie jest tylko czarne i białe.To nie będzie koncert, ani spektakl czy odczyt książki, nie będzie to też monodram. Więc co to będzie? To będzie stereodram! Czyli miks tego wszystkiego. Przez ostatni rok przygotowywaliśmy z producentem No Echoes’em coś bardzo specjalnego. Przedstawimy Wam to podczas Live Actu. No chodźcie, tylko prośba, ubierzcie się na czarno! – mówi Mery Spolsky zapraszając na koncert.

Mery Spolsky od kilku lat mocno zaznacza swoją obecność na polskiej scenie muzycznej. Performerka, piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów, która jak mało kto potrafi bawić się słowami, artystka o wyrazistym wizerunku i osobowości. Ma na koncie dwa albumy “Miło Było Pana Poznać” i “Dekalog Spolsky” – obie z nominacjami do nagrody Fryderyk. W czerwcu 2021 ukazała się jej debiutancka książka „Jestem Marysia i chyba się zabiję dzisiaj”.

Bilety znajdziecie na stronie www.followthestep.com.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments