Muzyczna Scena Młodych. Ikarus Feel zagra w CSK

0
81

W piątek (27 maja) o godzinie 20:00 w Klubie Muzycznym CSK zagra lubelski zespół składający się z młodych muzyków Ikarus Feel. Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu Muzyczna Scena Młodych.

Repertuar Muzycznej Sceny Młodych wybierany jest przez młodzież drogą rekomendacji i głosowania. Muzyczna Scena Młodych to zarazem przestrzeń skierowana do młodzieży oraz przestrzeń w ramach której młodzież mogłaby się prezentować. W maju mocniejsze brzmienia zapewni zespół Ikarus Feel.

Zespół udowadnia, że nie boi się eksperymentować i nie stroni od nietuzinkowych melodii i brzmień, przez co nawet proste w swojej formie utwory zyskują duszę i unikalny klimat. – Nasza muzyka to kwintesencja szczerości, przyjaźni, marzeń i dobrej zabawy, co według mnie mocno słychać w naszych kompozycjach – mówi Daniel Goral, wokalista zespołu.

Zespół zagra w składzie: Daniel Goral (wokal/ukulele), Bartek Cioczek (gitara prowadząca), Mateusz Pluta (gitara rytmiczna), Maciek Pluta (gitara basowa), Czarek Dziadosz (perkusja) i Wojtek Janczar (wiolonczela).

Bilety możecie nabyć w cenie 30 zł w kasie CSK bądź na stronie internetowej instytucji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments