Opowieść o samotnej farmaceutce i jej kochanku, żonatym przedsiębiorcy oraz drugiej parze. Całą czwórkę los splata w niefortunny sposób. Rewelacyjna obsada i historia zderzenia prawdziwych desperatów już w czwartek (25 kwietnia) o godz. 19 w Centrum Spotkania Kultur.

Jedna z najsłynniejszych francuskich dramatopisarek Yasmina Reza tworzy słodko-gorzki obraz świata, którego fundamenty się rozpadają. Każdy z bohaterów robi dobrą minę aż do rychłego upadku.

Historia zaczyna się niewinnie. Andrea wraz z Borisem udają się na randkę. Poznajemy ich w samochodzie chłopaka, z wymowną tablicą rejestracyjną „PUSSY”. Atmosfera gęstnieje, gdy okazuje się, że Boris wybrał restaurację polecaną przez swoją żonę, Patricię.

W obsadzie znaleźli się Katarzyna Figura, Agata Bykowska, Katarzyna Dałek, Michał Jaros i Jakub Nosiadek. Spektakl zalecany jest dla widzów od 16 roku życia.

Spektakl będzie prezentowany na deskach Centrum Spotkania Kultur w ramach 3. Festiwalu Scenografii i Kostiumów „Scena w Budowie”, który już od stycznia cieszy nas wyjątkowymi spektaklami, koncertami i wystawami.

Podczas festiwalu reżyserzy zmierzą się w konkursie o „Złotą Kieszeń”. Pięć spektakli, które zostały nominowane do nagrody, będzie przedstawianych do kwietnia w deskach sceny w Centrum Spotkania Kultur. Gala finałowa odbędzie się 26 kwietnia.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments