Prywatna klinika. Spektakl w gwiazdorskiej obsadzie w Lublinie

0
241

Spektakl pt. „Prywatna Klinika” w gwiazdorskiej obsadzie zobaczymy w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w niedzielę (28 listopada). Przedstawienie będzie grane o godzinie 16:00 i 19:00.

Prywatna Klinika to inteligentna i śmieszna farsa, w której humor rozwija się aż po ostatnią scenę. Lekka treść, wyraziste postaci, zawrotne tempo, zaskakujące zwroty akcji oraz świetna obsada zapewnią rozrywkę na wysokim poziomie.

„Prywatna Klinika” to historia Harriet, rozwódki mieszkającej w eleganckim mieszkaniu w Brighton. Pokaże ona, jak rozwiązuje problemy finansowe, dzięki wsparciu dwóch żonatych dżentelmenów i perfekcyjnie zorganizowanego kalendarza. Kiedy jeden z nich zostaje unieruchomiony w łóżku przez złamaną nogę, a w progu mieszkania Harriet pojawia się dawno niewidziana przyjaciółka Anna wraz z niestroniącym od alkoholu mężem oraz niczego nieświadome zdradzane małżonki, spektakl staje się prawdziwym rollercoasterem emocji, pomylonych tożsamości, karykaturalnych sytuacji i arcyśmiesznych dialogów.

Sztuka została napisana w 1983 roku przez mistrzów gatunku: Johna Chapman i Dave’a Freeman. Nie traci ona na aktualności, a farsa na związki damsko-męskie bawi kolejne pokolenia widzów.

Na scenie zobacyzmy Monikę Fronczek (Harriet), Klaudię Halejcio (Anna), Katarzynę Bujakiewicz (Mildred), Tomasza Oświęcińskiego (Alek), Alzbetę Leńską (Magda) i Pawła Koślika (Ryszard).

Bilety na spektakl można nabyć na stronie kupbilecik.pl.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments