W sobotę (7 października) odbędzie się jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w Lublinie – „Bieg w Piżamach”. Biegacze wystartują o godzinie 12 w Ogrodzie Saskim.

Bieg w Piżamach to nie tylko sportowa rywalizacja, ale też wydarzenie, które przyciąga uwagę i serca wielu ludzi, a wszystko to w imię szczytnej idei – przekonują organizatorzy.

Fundacja Gdy Liczy się Czas serdecznie, która organizuje wydarzenie, zaprasza wszystkich mieszkańców Lublina i okolic do wzięcia udziału w tym wyjątkowym biegu.

– Celem naszych wysiłków jest zebranie funduszy na rzecz ogólnopolskiego Ośrodka Rehabilitacyjnego dla dzieci po i w trakcie choroby nowotworowej „MogWart – Mogę i Jestem Tego Wart”. Nasze dzieci zasługują na wsparcie, a my mamy okazję to zapewnić – mówią organizatorzy.

„Bieg w Piżamach” to wydarzenie otwarte dla wszystkich – studentów, młodzieży, dzieci, dorosłych i seniorów. To doskonała okazja, by spędzić aktywnie czas w niezwykłej atmosferze jednoczącej wspólnoty i jednocześnie pomóc potrzebującym.

Zapisy są możliwe zarówno online na  stronie internetowej: https://frslublin.pl/#rsign, jak i w dniu samego biegu.

Fot: Materiały organizatora

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments