Przed nami pierwszy, powakacyjny spektakl warszawskiego Teatru Capitol w Lublinie. Już 30 września na scenie Centrum Kongresowego Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie zobaczymy niekwestionowany, komediowy hit.

„Kiedy kota nie ma…” to spektakl z gwiazdorską obsadą, który gwarantuje ponad 2 godziny dobrego dowcipu, humoru i śmiechu do łez. Na spektakl zapraszają: Agnieszka Wielgosz, Maja Barełkowska, Piotr Cyrwus, Jacek Kopczyński, Marta Bryła i Agata Puterko.

Podróż poślubna do Saint Tropez? Tak! Ale w dwudziestą rocznicę ślubu? Jak poradzą sobie z wzajemnymi uszczypliwościami dwa zabawne angielskie małżeństwa z 20-letnim stażem? Jak rozbudzić dziką namiętność w mężu fajtłapie? Jak ów próbuje dotrzymać kroku szwagrowi seksoholikowi? Jak zaimponować zmanierowanej zamożnej siostrze i nie zabić jej wędzonym łososiem? Odpowiedzi na te pytania mogą być abstrakcyjnie zaskakujące!

Spektakl zobaczymy 30 września o godz. 16 i 19.30 w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie (ul. Akademicka 15).

BILETY ONLINE: www.teatrcapitol.pl/repertuar-wyjazdowy/?miasto=lublin

REZERWACJA: tel.:(+48) 733 777 840; mail: anna.stani@teatrcapitol.pl

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments