Listopad w Felicity z atrakcjami. Karta z niespodzianką i akcja rabatowa

0
158

Karta podarunkowa to doskonały pomysł na świąteczny prezent. Felicity przygotowało wyjątkową promocję – do każdej karty podarunkowej na kwotę min. 200 zł dodaje piękny upominek!

Wielkie poszukiwania świątecznych prezentów i przygotowania do Bożego Narodzenia już się rozpoczęły. Z tej okazji, Felicity przygotowało wyjątkowy upominek dla swoich Klientów – do ponadczasowych kart upominkowych na zakupy w galerii handlowej, dołącza ręcznie malowaną bombkę. Aby odebrać świąteczny upominek, wystarczy zakupić w Punkcie Informacji Felicity kartę podarunkową o minimalnej wartości 200 zł. Akcja promocyjna trwa od 15 do 30 listopada.

Szczegóły promocji: https://www.felicity-lublin.pl/wydarzenia/dla-ciebie-karta-z-niespodzianka-e31794/

Okazje sezonu w Felicity!

Już w najbliższy weekend w centrum handlowym Felicity odbędzie się największa akcja rabatowa w 2021 roku! Skorzystaj z Black Price Days i znajdź najlepsze promocje na Twoje ulubione produkty.

Ostatni weekend listopada to długo wyczekiwany czas wyprzedaży. W ciągu dwóch dni, lokale centrum handlowego Felicity przygotują specjalne rabaty dla wszystkich odwiedzających. Na zakupowe szaleństwo pełne promocji Felicity zaprasza swoich Klientów w piątek i sobotę 26-27.11.21.

Sprawdź aktualne promocje w sklepach Felicity: https://www.felicity-lublin.pl/promocje/

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments